PODESTY RUCHOME: TELESKOPOWE   PRZEGUBOWO-TELESKOPOWE   IZOLOWANE DO 765 kV   SZYNOWO-DROGOWE

Podesty ruchome gąsienicowe

Producent CTE

Producent CTE
  Wysokość robocza 13-27 m
więcej

Podesty ruchome na podwoziu gąsienicowym

Podesty ruchome na podwoziu gąsienicowym (potocznie - podnośniki gąsienicowe) to proste i kompaktowe urządzenia przegubowo-teleskopowe z ramieniem JIB i obrotowym koszem o udźwigu 200-250 kg, które poruszają się na gąsienicach. Umożliwiają one pracę na dużej wysokości przy stosunkowo niewielkiej wadze i szerokości przejazdowej co pozwala na pokonywanie wąskich przejść i pracę w trudno dostępnych miejscach. Ich niewątpliwym atutem są również podpory hydrauliczne, umożliwiające wypoziomowanie podestu ruchomego nawet na bardzo nierównej powierzchni. Połączenie wymienionych powyżej cech sprawia, że gąsienicowe podesty ruchome są niezwykle mobilnymi i uniwersalnymi urządzeniami stosowanymi w miejscach wymagających niestandardowych rozwiązań.

Zastosowanie podestów ruchomych na gąsienicach 

Podnośniki gąsienicowe koszowe świetnie sprawdzają się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków w miejscach takich jak: hale, centra handlowe,  obiekty sakralne i zabytkowe czy miejsca o nierównym podłożu. Dzięki zastosowaniu silnika elektrycznego oraz spalinowego można powiedzieć, że to urządzenia do zadań specjalnych, wykorzystywane wszędzie tam, gdzie kończą się możliwości klasycznych podestów ruchomych.  

Przykładowe prace, które wykonamy dzięki podestom gąsienicowym:

  • prace konserwacyjne w obiektach sakralnych i zabytkowych
  • prace dekarskie
  • pielęgnacja zieleni
  • prace serwisowe przy mostach i wiaduktach
  • serwis oświetlenia ulicznego i świątecznego
  • prace malarskie
  • renowacja i czyszczenie fasad budynków
  • prace konserwacyjne na fermach wiatrakowych itp.

W naszej ofercie mamy szeroki wybór podestów gąsienicowych marki CTE o wysokości roboczej 13 – 27 metrów i udźwigu 200-250 kg. Urządzenia mogą posiadać dwa niezależne rodzaje napędów – elektryczny i spalinowy, do prac na zewnątrz i w pomieszczeniach zamkniętych. 

Szczegóły techniczne dotyczące podnośników koszowych na gąsienicach u sprzedawcy.