PODESTY RUCHOME: TELESKOPOWE   PRZEGUBOWO-TELESKOPOWE   IZOLOWANE DO 765 kV   SZYNOWO-DROGOWE

Nasi partnerzy

 

CTE Spa to włoski producent podestów ruchomych o międzynarodowym zasięgu, który od 1981 roku projektuje i wytwarza podesty ruchome, dzięki którym praca na wysokości staje się łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Kluczowymi grupami produktów firmy CTE są:

- seria ZED – przegubowo-teleskopowe podesty ruchome, produkowane wcześniej pod marką Sequani Meccanica (seria Z)

- seria B-LIFT – teleskopowe podesty ruchome, znane wcześniej pod marką BIZZOCCHI (seria Autel)

- seria TRACCESSpodesty ruchome na podwoziach gąsienicowych

- seria PIANOPLAN schodołazy do transportu ładunków po schodach i pochyłościach

 

https://www.ctelift.com/en/

 

FE Group to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się grupa, której fundamentem są 3 wiodące marki:

France Elevateur - zajmuje się projektowaniem i produkcją podestów ruchomych do prac na wysokości stosowanych m.in. w energetyce (prace montażowe i PPN do 765 kV), telekomunikacji, serwisie oświetlenia ulicznego i sygnalizacji świetlnej, pielęgnacji zieleni, do malowania i konserwacji obiektów czy budowy i konserwacji sieci trakcyjnych (kolejowych, tramwajowych i trolejbusowych).

Wysokość robocza od 9 do 35 m, wysięg boczny do 24 m, duża różnorodność podwozi (FURGON, SAMOBIEŻNE, GĄSIENICOWE, CIĘŻAROWE), wysięgniki z izolacją do 765 kV czy pojazdy zasilane w 100% elektrycznie lub gazowo pozwalają na dużą wszechstronność i szerokie zastosowanie.

AB Services - montuje podesty ruchome firmy CTE SpA na podwoziach pojazdów z napędem 4×2 lub 4×4 z przeznaczeniem do intensywnej eksploatacji i wynajmu. Wysokość robocza od 12 do 61 metrów dostosowywana jest do stale zmieniających się oczekiwań rynku. Regularnie uzupełniany stan magazynowy pozwala na znaczące skrócenie terminów dostaw.

4′ AXES - zajmuje się projektowaniem i produkcją podestów ruchomych i platform roboczych przeznaczonych do konserwacji i budowy sieci trakcyjnych. Montowane są zarówno na szynowo-drogowych podwoziach samochodów ciężarowych jak i podwoziach samobieżnych czy wagonach kolejowych.

Urządzenia 4' AXES dostosowywane są pod względem DMC, udźwigu, wysokości roboczej oraz innych specyficznych parametrów technicznych do indywidualnych wymagań klienta.

 

https://www.fe-group.com/fr/