PODESTY RUCHOME: TELESKOPOWE   PRZEGUBOWO-TELESKOPOWE   IZOLOWANE DO 765 kV   SZYNOWO-DROGOWE

Aktualności

ENERGETAB 2020

2020-09-07

W związku ze zwiększoną ilością zachorowań na COVID-19 zdecydowaliśmy, że w tym roku wyjątkowo nie będziemy uczestniczyć w tegorocznej edycji targów.

CTE PRENENTUJE NOWY MODEL B-LIFT20J - TELESKOPOWY PODEST RUCHOMY Z RAMIENIEM JIB

2020-05-08

B-LIFT 20J to nowość w produkowanej przez CTE serii B-LIFT, która swoją premierę na rynku miała podczas ostatnich Vertikal Days. Urządzenie łączy w sobie typowe cechy teleskopowego podestu ruchomego zamontowanej na podwoziu do 3.5 t z dodatkowym, ruchomym ramieniem kosza JIB.
20 m wysokości roboczej, 12,4 m wysięgu przy 300 kg udźwigu, system S3 (Smart Stability System) oraz ramię JIB (zakres pracy135°) pozwalają pokonywać przeszkody i umożliwiają łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc .
Prosty w obsłudze, wszechstronny, wyposażony w elektroniczne systemy sterowania najnowszej generacji CTE B-LIFT 20 J pozwala na wysoką produktywność miejscu pracy.
Nowa konstrukcja wysięgnika teleskopowego i stal o wysokiej wytrzymałości SSAB zapewniają temu modelowi najlepszą stabilność podczas pracy.

INTELIGENTNY SYSTEM STABILIZACJI S3 (Smart Stability System)

2020-05-04
System ten ułatwia ustawienie stabilizatorów i gwarantuje maksymalną wydajność podczas wszystkich faz pracy (plac budowy, ulice, chodniki), zapewniając pełne bezpieczeństwo na wysokości.
Właściwie system S3 to znacznie więcej niż system stabilizacji: oprócz tego, że jest inteligentnym systemem stabilizacji, ponieważ umożliwia ustawienie stabilizatorów zgodnie z potrzebami operatora bez marnowania miejsca na placu budowy, gwarantuje również maksymalne bezpieczeństwo, sprawność i wydajność w każdej fazie pracy.
Dzieje się tak, ponieważ S3 automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do warunków użytkowania, obciążenia i geometrii, zapewniając najlepszą wydajność w każdym położeniu wysięgnika. Dzięki obliczeniom oprogramowania wykonywanym 10 razy na sekundę stabilność jest monitorowana w czasie rzeczywistym, aby zagwarantować bezpieczeństwo operatorów w każdym położeniu roboczym.